Tłumaczenia naukowe

PRACE NAUKOWEARTYKUŁYBADANIA

Wykonywane przez nasze biuro tłumaczenia naukowe obejmują przekład artykułów, monografii, recenzji, badań naukowych, prac doktorskich i habilitacyjnych oraz innych osiągnięć badawczych.

Przekłady publikacji naukowych i popularnonaukowych muszą spełniać standardy najwyższej jakości zarówno pod względem lingwistycznym, jak i merytorycznym, dlatego realizowane są zawsze przez doświadczonych tłumaczy, bardzo często native speakerów, którzy łączą wysokie kompetencje lingwistyczne z profesjonalną wiedzą przedmiotową.

W odniesieniu do tłumaczonych tekstów naukowych, które przeznaczone są do publikacji, wskazana jest weryfikacja tekstów już przetłumaczonych

przez rodzimych użytkowników języka docelowego (native speakerów), tak aby Państwa publikacja w języku obcym spełniała wszystkie kryteria merytoryczne, była dostosowana do odbiorcy zagranicznego, a przekład cechował się precyzją i stylistyczną poprawnością.

Tłumaczenie artykułów naukowych wykonujemy szybko i dokładnie. W naszym biurze korzystamy z narzędzi CAT, które zapewniają zachowanie formatowania i przyśpieszają realizację zleceń.

Nauki

matematyczne, fizyczne, chemiczne,
biologiczne, humanistyczne,
społeczne, rolnicze, leśne,
weterynaryjne, techniczne,
medyczne

Oblicz

Koszt tłumaczenia

Oblicz koszt

Podsumowanie
Tłumaczenie naukowe
Ocena
5 based on 6 votes
Rodzaj usługi
Tłumaczenie naukowe
O firmie
Euro Alphabet,
Świętochowskiego 4 ,Lublin ,20-467,
Telephone No.+48 81 479 99 64
Kraj
Polska
Opis
Nasi tłumacze wykonujący przekłady tekstów technicznych posiadają wiedzę z zakresu specjalistycznej terminologii technicznej. Teksty te często zawierają terminy, z którymi zwykły tłumacz sobie nie poradzi.