Praca jako Młodszy specjalista ds. obsługi klientaPracownik biurowy - Biuro Tłumaczeń Lublin

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli

  • komunikacja z ludźmi sprawia Ci radość
  • posiadasz umiejętność planowania
  • kochasz wyzwania
  • chcesz się rozwijać i wdrażać w życie nowe pomysły
  • jesteś odpowiedzialny

Praca dla project manger

Praca dla project manger 2

Praca stacjonarna w Lublinie

od poniedziałku do piątku 8 - 16
* Dla studentów możliwy jest indywidualny plan w mniejszym wymiarze.

project manger 5

Pracuj z ambitnym zespołem. To nie tylko gwarancja dobrej atmosfery,

ale nowoczesnych technologii i procesów, w firmie z polskim kapitałem.
więcej →

project manger 7

Wszystkiego Cię nauczymy

Będziesz korzystać z wiedzy i doświadczenia kolegów oraz z dostępnej w firmie dokumentacji opisującej procedury pracy.

Co zyskujesz?

Chcemy, żebyś był zadowolony z pracy i płacy. Liczymy, że zostaniesz u nas dłużej.

project manger 8

1. Dobre wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

W 2023 roku oferujemy stałe wynagrodzenie godzinowe oraz prowizję, dzięki której zarobisz proporcjonalnie do twoich wyników sprzedażowych.

Około 3600 zł brutto / miesiąc
Jeśli nie jesteś studentem, przy umowie zlecenie 3600 zł brutto to dla nas koszt po podatkach i składkach 4337,28 zł brutto brutto.

Po 1/2 roku 4242 zł brutto / miesiąc
Po 1 roku 4300 zł brutto / miesiąc

Ile dostaniesz minimalnie na rękę?
Sprawdź w kalkulatorze, wybierając umowa B2B (własna działalność) lub umowa zlecenie:

2. 14 dni urlopu w roku

W ciągu roku uzbierasz 14 dni płatnego urlopu.

project manger 9

3. 100 zł miesięcznie na karnet sportowy

Wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Pokryjemy twoje koszty związane ze sportem.

4. Wygodne stanowisko pracy

Masz zagwarantowane wygodne stanowisko pracy (laptop z dodatkowym monitorem, stół z regulowaną wysokością, ergonomiczny fotel).

Spokojnie zjesz posiłek w pokoju socjalnym (ekspres do kawy, czajnik, lodówka, mikrofalówka, szafka na Twoje rzeczy).

Praca jest przyjemna, bo korzystamy z intuicyjnych narzędzi: Missive (współdzielona poczta z możliwością komentarzy i przypisywania maili), Google Dysk, autorskie prosty w obsłudze CRM do zarządzania zleceniami, autorska aplikacja Subtiled.com do tworzenia napisów, prosty CAT.

Obowiązki

Wycena i obsługa

  • Wycena zleceń zgodnie ze standardami firmy.
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami biura (telefon, e-mail).
  • Aktywne poszukiwania wykonawców zleceń (Google, portale specjalistyczne).
  • Koordynacja procesu zleceń (od przyjęcia zlecenia przez przekazywanie zleceń do realizacji tłumaczom po przekazywanie gotowego tłumaczenia klientowi).

project manger 12

Dodatkowo

Pomoc w przygotowaniu dokumentacji przetargowej.

Wymagane umiejętności

 project manger 15

Biegła obsługa komputera, Internetu, poczty

i znajomość Microsoft Office (Word)

project manger 16

mile widziana znajomość języka angielskiego i niemieckiego

project manger 17

Dobra organizacja pracy

Bezbłędna komunikacja mailowa, telefoniczna komunikatywność, terminowość

Tłumaczenie artykułów naukowych online 1

Wierzymy,

że technologia używana z rozwagą, pomaga łączyć, a nie dzielić. Wykorzystujemy ją na co dzień. Bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu z roku na rok, przyśpieszamy proces realizacji tłumaczeń. Szybkie płatności, narzędzia CAT i najnowsze technologie pozwalają nam skrócić czas obsługi klienta. Budując doświadczony zespół tłumaczy, zrobiliśmy krok dalej, oferując 3-miesięczną gwarancję na usługi.

Chcemy łączyć i już to robimy. Nasze aplikacje do tłumaczenia, sprawdzania pisowni, jak i tworzenia napisów do filmów upraszczają codzienną komunikację ponad pół miliona użytkowników. Wymagamy od siebie dużo, bo dla nas zadowolenie klienta to podstawa.

Prezes spółki

Dołacz do nas!

szczyt