Klienci

Media o nas

Puls Biznesu
TVP3 Lublin
Interia
1

Skorzystaj z zaufanego wykonawcy

Tłumacz wykonujący przekład tekstu medycznego powinien nie tylko wykazywać się perfekcyjną znajomością języka obcego, lecz także posiadać specjalistyczną wiedzę w danej specjalności medycznej.

Dlatego zlecone nam tłumaczenia medyczne są wykonywane przez doświadczonych tłumaczy, którzy już niejednokrotnie mieli do czynienia z tematyką lekarską.

2

Czy wiesz, że masz gwarantowane

 • wykonanie tłumaczenia przez specjalistów,
 • spójną terminologię,
 • 3-miesięczną gwarancję — w przypadku uwag dokonamy bezpłatnej korekty,
 • szybką i terminową realizację zleceń.

Obsługiwane dziedziny

Dokumentacja badań klinicznych, szpitalna i laboratoryjna, dopuszczenia do obrotu farmaceutyków. Tłumaczenie dokumentacji środków ochrony osobistej
Instrukcje obsługi sprzętu medycznego i aparatury diagnostycznej
Materiały promocyjne, medyczne materiały reklamowe, strony WWW z branży medycznej
Wyniki badań, publikacje naukowe i literatura medyczna

Akceptowane formaty

m.in. Skany, PDF, Microsoft Word, OpenOffice.

tłumaczenia medyczne angielski

Tłumaczenia medyczne online są jednym z najbardziej wymagających rodzajów tłumaczeń. Jest to praca niezwykle odpowiedzialna, ponieważ niejednokrotnie jakość przekładów angielskiej lub niemieckiej dokumentacji środków ochrony osobistej może decydować o zdrowiu, lub nawet życiu pacjentów. Istnieje kilka kluczowych umiejętności, którymi powinien cechować się każdy tłumacz angielski i niemiecki pracujący z tekstami z dziedziny medycyny lub farmacji.

Tłumacz tekstów medycznych online

Jedną z zasadniczych kompetencji posiadanych przez tłumaczy tekstów medycznych online jest znajomość terminologii specjalistycznej. Wiedza na temat fachowego nazewnictwa w języku polskim, jaki również odpowiedników obcojęzycznych jest niezbędna na przykład podczas tłumaczenia angielskich i niemieckich medycznych etykiet lekarstw, czy zaleceń dotyczących przyjmowania preparatów leczniczych. W tym wypadku konieczna jest perfekcyjna znajomość terminologii angielskiej i związanej na przykład z nazwami związków chemicznych wykorzystywanych do wyrobu lekarstw.

Równie ważną rolę w przekładzie tekstów związanych z medycyną odgrywa solidny warsztat tłumaczeniowy. Wiedza oraz doświadczenie zdobyte poprzez tłumaczenie tekstów związanych z lecznictwem pozwala na uniknięcie dwuznaczności, powstałych między innymi na skutek używania wyrażeń żargonowych. Zwroty takie są niepożądane, ponieważ mogłyby one łatwo doprowadzić do nieporozumień, których należy za wszelką cenę unikać, szczególnie jeśli chodzi o medycynę.

Tłumaczenie artykułów medycznych

Istotna jest także szeroko pojęta znajomość dziedziny. Tłumacze tekstów i artykułów medycznych muszą na niej polegać zwłaszcza wtedy, kiedy mają do czynienia z publikacjami pochodzącymi z literatury naukowej, na przykład tekstami opisującymi wyniki najnowszych projektów badawczych lub testów klinicznych.

Tłumaczenia medyczne cennik

Cennik tłumaczeń medycznych jest odpowiednio wyższy. W naszym biurze każdy plik medyczny wyceniamy indywidualnie ze względu na różny poziom skomplikowania tłumaczeń medycznych.

Tłumaczenia medyczne online miasta

 • Lublin
 • Wrocław
 • Warszawa
 • Poznań
 • Kraków
 • Gdańsk
 • Bydgoszcz

Specjalizacje

Tłumaczenie dokumentacji środków ochrony osobistej

Opinie

Szybko

Rated 5 out of 5
5 grudnia 2018

Bardzo dziękuję za szybką realizację.

Radosław
Dodaj opinię

Tłumaczenie artykułów naukowych online 1
Wierzymy,

że technologia używana z rozwagą, pomaga łączyć, a nie dzielić. Wykorzystujemy ją na co dzień. Bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu z roku na rok, przyśpieszamy proces realizacji tłumaczeń. Szybkie płatności, narzędzia CAT i najnowsze technologie pozwalają nam skrócić czas obsługi klienta. Budując doświadczony zespół tłumaczy, zrobiliśmy krok dalej, oferując 3-miesięczną gwarancję na usługi.

Chcemy łączyć i już to robimy. Nasze aplikacje do tłumaczenia, sprawdzania pisowni, jak i tworzenia napisów do filmów upraszczają codzienną komunikację ponad pół miliona użytkowników. Wymagamy od siebie dużo, bo dla nas zadowolenie klienta to podstawa.

Prezes spółki

szczyt