Klienci

Media o nas

Puls Biznesu
TVP3 Lublin
Interia
1

Dlaczego tak wielu nam zaufało

Każdy przedsiębiorca, importer lub eksporter w Unii Europejskiej jest zmuszony do przetłumaczenia instrukcji obsługi produktu, gdy jest on oferowany w innym kraju.

Obecnie, sprzedawanie produktu z błędną lub niejasną instrukcją obsługi może skutkować ogromnymi stratami dla firmy, zniszczyć jej wizerunek lub nawet doprowadzić do podjęcia działań prawnych.

Tłumaczenie instrukcji obsługi z angielskiego na polski zazwyczaj wymagają specjalistycznej terminologii, co wymaga od tłumacza instrukcji PDF dodatkowej wiedzy w zakresie pojęć technicznych i naukowych. Dlatego też nasi tłumacze oprócz wykształcenia językowego często mają specjalistyczne wykształcenie techniczne.

Gotowe już tłumaczenie instrukcji obsługi z niemieckiego na polski jest sprawdzane przez naszych specjalistów, dlatego też cena tłumaczenia może być niewiele wyższa.

2

Gwarantujemy

 • wykonanie tłumaczenia instrukcji obsługi z angielskiego na polski
  przez doświadczonych tłumaczy instrukcji PDF,
 • spójną terminologię,
 • zachowanie formatowania,
 • szybką i terminową realizację tłumaczenie instrukcji obsługi z niemieckiego na polski,
 • 3-miesięczną gwarancję tłumaczenia instrukcji obsługi
  — w przypadku uwag dokonamy darmowych poprawek.

Obsługiwane dziedziny

Instrukcje obsługi, montażu i konserwacji linii produkcyjnych i technologicznych, instrukcje obsługi oprogramowania komputerowego, instrukcje obsługi maszyn przemysłowych, sprzętu RTV i AGD, sprzętu motoryzacyjnego.

Akceptowane formaty

Microsoft Word, Excel, OpenOffice, Pages, PDF, InDesign, skany.

Jak przetłumaczyć instrukcję obsługi

Tłumacz instrukcji obsługi musi:

 1. Używać odpowiedniego języka: tłumaczenie instrukcji obsługi z angielskiego na polski musi zawierać takie słownictwo, aby użytkownik, bez większego zastanowienia wiedział, jak należy postępować na każdym z etapów.
 2. Tworzyć krótkie zdania: zdania powinny składać się z około 20 słów. (w czym pomaga tłumaczom narzędzie CAT).
 3. Prosty przekaz: instrukcja obsługi powinna zawierać prosty przekaz, tak aby była, jak najbardziej zrozumiała.

Program do tłumaczenia instrukcji obsługi

Jak przetłumaczyć instrukcję obsługi? Potrzebny jest specjalistyczny program do tłumaczenia instrukcji obsługi.
Tłumacząc instrukcję obsługi z niemieckiego na polski w profesjonalnym biurze tłumaczeń, Twoja firma zdobędzie zaufanie klientów, oraz osiągnie większy zysk. Dlaczego? W naszym biurze korzystamy ze specjalistycznego programu do tłumaczenia instrukcji obsługi (narzędzie CAT), który przyśpiesza pracę i pomaga zachować formatowanie.

Tłumaczenie instrukcji obsługi cena

Przy małych zleceniach skorzystaj z naszej automatycznej wyceny. W przypadku dużego tłumaczenia instrukcji obsługi z angielskiego na polski wyślij plik do wyceny na adres biuro@euroalphabet.pl— zaoferujemy preferencyjną cenę.

Cenniktłumaczeń online

Zwykłe
1 600 znaków ze spacjami

Przysięgłe
1 125 znaków ze spacjami

Opinie

Dodaj opinię

góra