Klienci

Media o nas

Puls Biznesu
TVP3 Lublin
Interia
1

Dlaczego tak wielu nam zaufało

Tłumacz techniczny angielskiego musi nieustannie zaznajamiać się z nową terminologią i ewentualnymi jej zmianami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy dokonujemy precyzyjnych tłumaczeń nawet kłopotliwych angielskich dokumentów technicznych.

2

Gwarantujemy

 • wykonanie przekładu przez tłumaczy technicznych angielskiego,
 • spójne słownictwo,
 • zachowanie formatowania pliku,
 • krótki termin i wykonanie angielskiego tłumaczenia technicznego na czas,
 • 3-miesięczną gwarancję tłumaczenia technicznego — dokonamy poprawek w przypadku uwag.

Obsługiwane dziedziny

Obsługujemy tłumaczenia techniczne angielskiego dokumentów takich jak:
instrukcje obsługi, montażu i konserwacji linii produkcyjnych i technologicznych, karty charakterystyki substancji, instrukcje obsługi oprogramowania komputerowego, dokumentacji przetargowych takich jak SIWZ, instrukcje obsługi maszyn przemysłowych, sprzętu RTV i AGD, sprzętu motoryzacyjnego, dokumentacje konstrukcyjne, technologiczne, fabryczne, naukowo-techniczne, z prac badawczo-rozwojowych (Research and Development – R&D).

Akceptowane formaty

Akceptujemy tłumaczenia techniczne na angielski w formatach takich jak Microsoft Word, Excel, OpenOffice, Pages, PDF, InDesign, skany.

Procedura tłumaczenia treści technicznych z angielskiego

Tłumaczenia techniczne z języka angielskiego są kilkakrotnie sprawdzane, dzięki czemu przetłumaczone przez nas dokumenty są najwyższej rangi. Etapy realizacji tłumaczenia technicznego z angielskiego są następujące:

 1. Przygotowanie pliku do tłumaczenia. Przykładowo często potrzebna jest konwersja pliku z formatu PDF do Word.
 2. Dokument jest tłumaczony w narzędziu CAT. Projekt przekłada kilka osób, dzięki czemu tłumaczenie techniczne z angielskiego na polski jest dokładne i fenomenalnej jakości.
 3. Wykonanie korekty dokumentu przez naszego specjalistę.
 4. Wyrywkowe sprawdzanie tłumaczeń technicznych przez biuro.

Istotne przy tłumaczeniu tekstów technicznych z angielskiego

 1. Zrozumienie kontekstu: przed rozpoczęciem tłumaczenia technicznego na angielski, tłumacz powinien zrozumieć cel tłumaczonego tekstu i jego zastosowanie.
 2. Zgłębienie tematyki: przed rozpoczęciem tłumaczenia, tłumacz techniczny angielskiego powinien zapoznać się z tematem, wyszukując informacje, aby uniknąć jakichkolwiek błędów i pomyłek.
 3. Słownik: tłumacz techniczny angielski powinien używać niezawodnych słowników, aby tłumaczenie było jak najwyższej jakości.
 4. Inicjały, skróty i akronimy: ważne jest, aby tłumacz zwracał uwagę na zapisie inicjałów, skrótów i akronimów (dużą, literą, małą literą, kropki, przecinki).
 5. Jednostki miary: jeżeli klient wymaga konwersji jednostek, tłumacz techniczny angielski powinien dokonać przeliczenia jednostek miary, tak aby przetłumaczony tekst był zrozumiały.

Tłumaczenia techniczne angielski Cennik

Każde tłumaczenie techniczne z języka angielskiego wymaga indywidualnej wyceny, ponieważ każda specjalność ma inny poziom trudności. Oferowane przez nas tłumaczenia techniczne angielskie są świadczone przez tłumaczy angielskiego z wyspecjalizowanym doświadczeniem kierunkowym, z tego powodu cena tłumaczeń technicznych może być nieco wyższa od zwykłych tłumaczeń.

Cenniktłumaczeń online

Zwykłe
1 600 znaków ze spacjami

Przysięgłe
1 125 znaków ze spacjami

Opinie

Bardzo profesjonalnie!

Ocena 5,0
16 stycznia 2019

Projekty zawsze są dokładnie przetłumaczone i dostarczone na czas. W przeciwieństwie do innej agencji, z której korzystałem wcześniej, tutaj nie mam zastrzeżeń.
Polecam.

Karol
Dodaj opinię

góra