Klienci

Media o nas

Puls Biznesu
TVP3 Lublin
Interia
1

Skorzystaj z zaufanego wykonawcy

Na początku było słowo, a potem powstało tłumaczenie. To właśnie Pismo Święte było często pierwszą rzeczą, którą tłumaczono na język obcy. Z powodu różnorakich przekładów chrześcijańskich Biblii i tekstów religijnych toczono setki ideologicznych sporów, a nawet wojen. My pomożemy tego uniknąć.

Świadczymy usługi tłumaczeniowe tekstów sakralnych i liturgicznych m.in. z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego.

Zapewniamy wierność oraz poprawność w stosunku do tekstu źródłowego zarówno treści katolickich, protestanckich, jak i prawosławnych. Jesteśmy gotowi przyjąć zlecenia związane przykładowo z uroczystościami (np. śluby, pogrzeby) i świętami kościelnymi, czy inną tematyką chrześcijańską.

2

Czy wiesz, że masz gwarantowane

  • wykonanie tłumaczenia chrześcijańskiego przez specjalistów,
  • spójną terminologię,
  • zachowanie formatowania,
  • krótki termin realizacji,
  •  3-miesięczna gwarancję — w przypadku uwag dokonamy bezpłatnej korekty tłumaczenia chrześcijańskiego.

Obsługiwane dziedziny

Treści katolickie, protestanckie i prawosławne

Akceptowane formaty

m.in. Microsoft Word, OpenOffice, Pages, PDF, InDesign, skany.

Opinie

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Dodaj opinię

Tłumaczenie artykułów naukowych online 1
Wierzymy,

że technologia używana z rozwagą, pomaga łączyć, a nie dzielić. Wykorzystujemy ją na co dzień. Bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu z roku na rok, przyśpieszamy proces realizacji tłumaczeń. Szybkie płatności, narzędzia CAT i najnowsze technologie pozwalają nam skrócić czas obsługi klienta. Budując doświadczony zespół tłumaczy, zrobiliśmy krok dalej, oferując 3-miesięczną gwarancję na usługi.

Chcemy łączyć i już to robimy. Nasze aplikacje do tłumaczenia, sprawdzania pisowni, jak i tworzenia napisów do filmów upraszczają codzienną komunikację ponad pół miliona użytkowników. Wymagamy od siebie dużo, bo dla nas zadowolenie klienta to podstawa.

Prezes spółki

szczyt