Klienci

Media o nas

Puls Biznesu
TVP3 Lublin
Interia
1

Dlaczego tak wielu nam zaufało

Strony z tłumaczeniami online (translatory) oferują tłumaczenia ponad 90 języków. W celu uzyskania przekładu wystarczy wprowadzić tekst w okno translatora. Najbardziej zachęcające jest to, że tłumaczenie online jest darmowe i bardzo szybkie. Dlaczego więc powinniśmy unikać stron oferujących maszynowe tłumaczenia online? Dlaczego nadal potrzebujemy korzystać z usług biur tłumaczeń?

Wyjaśnijmy, dlaczego maszynowy tłumacz online nie jest dobrym rozwiązaniem, a jakość produkowanych przez niego tekstów nie może się równać z przekładami oferowanymi przez biura profesjonalnie zajmujące się tłumaczeniem tekstów. System elektronicznych tłumaczeń korzysta ze wzorów językowych. Często, aby przetłumaczyć coś z danego języka, tłumacz online przekłada to na język pośredni (zazwyczaj na angielski), a dopiero potem na język docelowy, przez co tłumaczenie jest często chaotyczne i niedokładne.

Tanie i profesjonalne tłumaczenia tekstu online 2
2

Gwarantujemy

 • wykonanie tłumaczenia online przez specjalistów,
 • spójną terminologię tłumaczenia przez internet,
 • 3-miesięczną gwarancję — w przypadku uwag dokonamy bezpłatnej korekty,
 • szybką i terminową realizację zleceń przez internet.

Obsługiwane dziedziny

Dokumenty samochodowe, dokumentacje przetargowe, ubezpieczeniowe i polisy
Umowy handlowe, kredytowe, kupna-sprzedaży i leasingowe
Wyciągi z rejestrów handlowych, ksiąg wieczystych i z KRS
Akta notarialne i stanu cywilnego
Orzeczenia, wyroki sądowe, zaświadczenia o niekaralności, pisma procesowe, upoważnienia, pełnomocnictwa, akty założycielskie spółek, ustawy, statuty, uchwały, zarządzenia i opinie prawne

Akceptowane formaty

m.in. Microsoft Word, OpenOffice, Pages, PDF, skany.

Tłumaczenia przez internet tekstu

Największą wadą tłumaczy online jest brak zrozumienia kontekstu i gramatyki. Trudność w rozpoznaniu czasów przez tłumacza online wynika z tego, że język angielski, który stanowi język pośredni wykorzystywany w algorytmach wielu stron świadczących ekspresowe tłumaczenia online, nie posiada tak wielu czasów, jak inne języki. Często też tłumacz online nie radzi sobie i nie potrafi rozpoznać formalnych i nieformalnych zwrotów.

Tłumaczenia online ciągle mają wiele wad, są one nietrafne i posiadają wiele nieścisłości. Oczywistym jest, że jeśli chcesz przetłumaczyć oficjalne dokumenty, takie jak listy, dokumenty urzędowe lub prawne, nie możesz pozwolić sobie na żaden błąd. W tym celu należy udać się do biura tłumaczeń, które oferuje profesjonalne, dokładne tłumaczenia w o wiele wyższej jakości.

Tanie tłumaczenia online Cennik

Na naszej stronie jest to zarówno proste, jak i wygodne – aby zlecić tłumaczenie, nie musisz wychodzić z domu. Oferujemy błyskawiczną i automatyczną wycenę online oraz profesjonalne tłumaczenia w trybie ekspresowym. Realizujemy także tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne dla firm, instytucji państwowych oraz klientów indywidualnych.
Jako nieliczni na rynku korzystamy z narzędzi CAT, które zachowują format tłumaczonego dokumentu.

Wystarczą 3 proste kroki, aby zlecić w naszym biurze tłumaczenie online:

 • Wybierz język i załącz pliki.
 • Aplikacja wycenia pliki, a system generuje koszt tłumaczenia.
 • Dokonaj szybkiej płatności za pomocą platformy przelewy24.pl.

 

Ekspresowe tłumaczenia przez internet Miasta

 • Tłumaczenia online Lublin
 • Tłumaczenia online Warszawa
 • Tłumaczenia online Kraków
 • Tłumaczenia online Poznań

Cenniktłumaczeń online

Zwykłe
1 600 znaków ze spacjami

Przysięgłe
1 125 znaków ze spacjami

Opinie

Dodaj opinię

góra