Klienci

Media o nas

Puls Biznesu
TVP3 Lublin
Interia
1

Skorzystaj z zaufanego wykonawcy

Tłumaczenia marketingowe i PR wymagają nie tylko specjalistycznej wiedzy lingwistycznej i zrozumienia treści przekazu, lecz także doskonałej orientacji w kulturowym kodzie odbiorcy. Priorytetem w tego rodzaju przekładach jest tzw. lokalizacja tłumaczenia, czyli dostosowanie treści języka docelowego do osobistych doświadczeń, potrzeb i mentalności odbiorcy oraz do specyfiki rynku.

Tłumaczenia materiałów marketingowych w naszym biurze są weryfikowane przez rodzimych użytkowników języka docelowego tzw. native speakerów (dodatkowa usługa), a następnie poddawane procesowi redakcji (dodatkowa usługa). Upewniamy się, czy styl tłumaczenia jest odpowiedni dla odbiorcy oraz zastosowana terminologia jest adekwatna dla danej dziedziny. Proces ten też polega na sprawdzeniu tłumaczeń marketingowych pod względem gramatycznym i interpunkcyjnym.

2

Czy wiesz, że masz gwarantowane

 • wykonanie tłumaczenia materiałów reklamowych przez specjalistów,
 • spójną terminologię materiałów marketingowych,
 • zachowanie formatowania materiałów reklamowych,
 • szybką i terminową realizację tłumaczenia marketingowego,
 • 3-miesięczną gwarancję — w przypadku uwag dokonamy bezpłatnej korekty tłumaczenia materiałów marketingowych.

Obsługiwane dziedziny

Materiały marketingowe, foldery, broszury, strony WWW, ulotki informacyjne
Przewodniki i Informatory turystyczne
Prezentacje, materiały wystawiennicze, informacje prasowe

Akceptowane formaty

m.in. Microsoft Word, OpenOffice, Pages, PDF, InDesign, skany.
Rozszerzenia: doc, pdf, ppt, rtf, odt, mif, inx, idml, icml, docx, dotx, docm, dotm, pot, pps, potm, potx, ppsm, ppsx, pptm, pptx, odp, sxi, xtg, tag, dita, dot, sxw

Materiały marketingowe tłumaczenie

Tłumaczenia marketingowe wymagają wiedzy o biznesie oraz większej kreatywności niż na przykład tłumaczenia techniczne. Źle wykonane tłumaczenie materiałów marketingowych może bardzo źle odbić się na wizerunku firmy. Adaptacja reklamy, broszury oraz tłumaczenie sloganów, wymaga dużej wiedzy o danej firmie oraz o kraju, w którym tłumaczone materiały marketingowe będą opublikowane.

Dobrej jakości tłumaczenie marketingowe wzmocni pozycję firmy na świecie i sprawi, że będzie ona unikatowa na rynku. Efektywne tłumaczenie materiałów reklamowych jest kluczem do zdobycia dobrej międzynarodowej reputacji, a także do zwiększenia zysków firmy. Takie tłumaczenie marketingowe nie tylko powinno przekazywać treść, ale przede wszystkim przekonywać do zakupu.

Tłumaczenie materiałów reklamowych obejmuje

 • foldery,
 • broszury,
 • strony www,
 • ulotki informacyjne,
 • przewodniki turystyczne,
 • prezentacje,
 • informacje prasowe.

 

Tłumaczenia marketingowe Cennik

Tłumaczenia materiałów reklamowych są tematycznie zróżnicowane, dlatego ich wycena jest często skomplikowana. Za pomocą wbudowanego na stronie panelu automatycznej wyceny, możesz sprawnie dokonać wyceny tłumaczenia materiałów marketingowych online lub przekazać plik do ręcznej wyceny.

Opinie

Bardzo Państwu dziękuję

Rated 5 out of 5
3 czerwca 2019

Wszystko dotarło. Bardzo dziękuję za elastyczność i Państwa podejście do sprawy.

Dzięki temu uda nam się wyrobić w czasie z prezentacją.

Tomasz

Dziękuję za przesłane pliki

Rated 5 out of 5
29 stycznia 2019

Jestem bardzo zadowolona z tłumaczeń, które otrzymałam. Jeśli będziemy mieli w przyszłości jeszcze teksty marketingowe do przetłumaczenia, to na pewno skorzystamy z Państwa usług.

Agnieszka

Dokładnie i uczciwie

Rated 5 out of 5
25 grudnia 2018

Wycena dokładna i uczciwa, bo zawsze wiesz, za ile znaków płacisz, a termin jest ustalany z góry. Polecam!

Lilianna
Dodaj opinię

Tłumaczenie artykułów naukowych online 1
Wierzymy,

że technologia używana z rozwagą, pomaga łączyć, a nie dzielić. Wykorzystujemy ją na co dzień. Bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu z roku na rok, przyśpieszamy proces realizacji tłumaczeń. Szybkie płatności, narzędzia CAT i najnowsze technologie pozwalają nam skrócić czas obsługi klienta. Budując doświadczony zespół tłumaczy, zrobiliśmy krok dalej, oferując 3-miesięczną gwarancję na usługi.

Chcemy łączyć i już to robimy. Nasze aplikacje do tłumaczenia, sprawdzania pisowni, jak i tworzenia napisów do filmów upraszczają codzienną komunikację ponad pół miliona użytkowników. Wymagamy od siebie dużo, bo dla nas zadowolenie klienta to podstawa.

Prezes spółki

szczyt