Klienci

Media o nas

Puls Biznesu
TVP3 Lublin
Interia
1

Skorzystaj z zaufanego wykonawcy

Dobre tłumaczenia dla firmy, to gwarancja sukcesu za granicą. Jednak sukces wymaga do tego odpowiedniej osoby. Treść dokumentów biznesowych zawiera często sformalizowaną terminologię oraz strukturę, dlatego do ich profesjonalnego przekładu niezbędne są doświadczenie oraz znajomość specjalistycznych zagadnień. Dodatkowo jakość przekładu dokumentacji biznesowej ma znaczący wpływ na wizerunek firmy.

Dokumentacja biznesowa wymaga bardzo często, oprócz jej przekładu, uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego, a tym samym – nadania tłumaczonemu tekstowi statusu dokumentu oficjalnego.

Stała współpraca z biurem Euro Alphabet zapewnia naszym klientom tzw. tłumaczy opiekunów, którzy na stałe wykonują zlecane przez Państwa tłumaczenia. Funkcja tłumacza opiekuna jest niezwykle istotna ze względu na zachowanie jednolitości i spójności terminologii wszystkich tłumaczeń, a także stosowanie podczas przekładu tekstu – przez cały okres świadczenia usług – wszystkich Państwa wytycznych dotyczących sposobu tłumaczenia.

2

Czy wiesz, że masz gwarantowane

  • wykonanie tłumaczenia dla przedsiębiorstwa przez specjalistów,
  • spójną terminologię,
  • zachowanie formatowania,
  • szybką i terminową realizację zleceń,
  • 3-miesięczną gwarancję — w przypadku uwag dokonamy bezpłatnej korekty.

Obsługiwane dziedziny

Korespondencja handlowa, zapytania ofertowe, raporty i analizy finansowe, sprawozdania finansowe, biznesplany, ekspertyzy, opinie, prezentacje, publikacje, protokoły, materiały szkoleniowe
Dokumentacja biznesowa, księgowa, przetargowa i projektowa

Akceptowane formaty

m.in. Microsoft Word, OpenOffice, Pages, PDF, InDesign, skany.
Rozszerzenia: doc, pdf, ppt, rtf, odt, mif, inx, idml, icml, docx, dotx, docm, dotm, pot, pps, potm, potx, ppsm, ppsx, pptm, pptx, odp, sxi, xtg, tag, dita, dot, sxw

Opinie

Przejrzysta obsługa

Rated 5 out of 5
15 stycznia 2019

Gorąco polecam firmę Euro Alphabet! Całość usługi dzieje się przez internet. Pan Marcin był bardzo pomocny. Szybko odpowiadał na moje pytania zaraz po tym, jak wysłałam pytanie na czacie. Gotowe tłumaczenie otrzymałam w ciągu 3 dni. Za całość zapłaciłam z góry, bez żadnych późniejszych, ukrytych kosztów. Tłumaczenie otrzymałam w wiadomości e-mail z pytaniem, czy wszystko się zgadza. Na pewno będę korzystała ze strony ponownie.

Daję Euro Alphabet 5 gwiazdek!

Ewelina
Dodaj opinię

Tłumaczenie artykułów naukowych online 1
Wierzymy,

że technologia używana z rozwagą, pomaga łączyć, a nie dzielić. Wykorzystujemy ją na co dzień. Bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu z roku na rok, przyśpieszamy proces realizacji tłumaczeń. Szybkie płatności, narzędzia CAT i najnowsze technologie pozwalają nam skrócić czas obsługi klienta. Budując doświadczony zespół tłumaczy, zrobiliśmy krok dalej, oferując 3-miesięczną gwarancję na usługi.

Chcemy łączyć i już to robimy. Nasze aplikacje do tłumaczenia, sprawdzania pisowni, jak i tworzenia napisów do filmów upraszczają codzienną komunikację ponad pół miliona użytkowników. Wymagamy od siebie dużo, bo dla nas zadowolenie klienta to podstawa.

Prezes spółki

szczyt