Zaufali nam

Media o nas

Puls Biznesu o naszym projekcie Subtiled.com
TVP3 Lublin
Interia

Translator zdań niemiecko polski

Zamów profesjonalne tłumaczenie lub skorzystaj z 100% darmowego tłumacza internetowego. Jak działa? Tłumacz z niemieckiego na polski przeszukuje bazy gotowych tłumaczeń pochodzących od profesjonalnych tłumaczy, biur tłumaczeń, klientów i wielojęzycznych treści internetowych. Podobnie jak tłumacze PONS i DIKI, używa zaawansowanego algorytmu dopasowywania, aby zapewnić najlepszy przekład dostępny dla tekstu źródłowego.  Jakość usługi internetowej jest bardzo wysoka, dzięki czemu translator (NIEM > POL) może zapewnić profesjonalnie brzmiące zdania.

Translator niemiecki dodatkowo działa dodatkowo też jako lingwistyczna wyszukiwarka, której możesz użyć do wyszukiwania przetłumaczonych segmentów i terminologii. Działa też z innymi parami językowymi (angielski, francuski, rosyjski itd.).

Jak działa tłumaczniemiecko polski (darmowy)

Tłumacz tekstu niemiecko polski techniczny oparty jest o silnik tłumaczeniowy MyMemory. Czym jest silnik MyMemory? To największa na świecie pamięć tłumaczeniowa.  Podobnie jak tłumacz Google została stworzona z dzięki wielojęzycznym bazom pamięci dyrektyw Unii Europejskiej, Organizacji Narodów Zjednoczonych i najlepszych wielojęzycznych witryn sieciowych.

Aby ulepszyć archiwum,  translator niemiecko polski techniczny indeksuje sieć w poszukiwaniu dokumentów dwujęzycznych, ocenia ich jakość, klasyfikuje według tematu i wyrównuje. Jeśli ktoś inny w sieci już przetłumaczył zdanie, dlaczego to zrobić ponownie?

Czy wiesz, że jesteśmy niemiecko polskimbiurem tłumaczeń?

Poza tłumaczeniem tekstów niemiecko polskim oferujemy też tworzenie napisów do filmów. Szczególnie specjalizujemy się w tłumaczeniu treści książek, prac naukowych, jak i przekładach technicznych (dokumentacji sprzętu, instrukcji technicznych, instrukcji obsługi maszyn).

Jak wyszukać terminy w tłumaczu niemieckiego online

Jak działa  bezpłatny tłumacz z niemieckiego na polski? Aby zacząć pracę z translatorem niemiecko polskim, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Wybierz język źródłowy i docelowy. Jeśli tłumaczysz z niemieckiego na polski, nic nie musisz robić.
 2. Wpisz frazę lub termin, którą chcesz przetłumaczyć.
 3. Kliknij Przetłumacz.
 4. To wszystko! Otrzymałeś gotowe tłumaczenie.

Dlaczego jesteśmy najlepsiw tłumaczeniu zdań z niemieckiego na polski

Ogólne, scalone pamięci tłumaczeniowe często dostarczają słabe tłumaczenia. Dlaczego? Sugerują dopasowania, które nie są istotne dla konkretnych tłumaczeń (tzw. nadmiar informacji).  Nasz tłumacz niemieckiego online korzysta z zaawansowanego algorytmu dopasowań. Znajduje bardzo trafne dopasowania dzięki analizie kontekstu, pochodzenia przekładanego zdania i tematu tłumaczonego tekstu. Dodatkowo wyświetla ocenę dokładności dopasowania. Mniej sugerowanych przekładów zdań o wyższej trafności oznacza szybsze i lepsze tłumaczenie.  Nasz tłumacz z niemieckiego na polski proponuje najlepsze dopasowania w podobny sposób jak tłumacz Google, czy PONS. Dodatkowo uzupełnia brakujące słowa w dopasowywanym zdaniu o propozycje tłumaczeń nowych słów i terminów, korzystając z zaawansowanych baz słownikowych, podobnie jak słownik Diki i PONS.

Jak działa silnik translatora niemiecko polskiego online

Translator niemiecko polski to więcej niż wyszukiwarka lingwistyczna, której możesz użyć do wyszukiwania przetłumaczonych z niemieckiego na polski zdań i terminologii.

Wielką innowacją w  translatorze niemiecko polskim jest przekształcenie częściowych dopasowań w prawie pełne dopasowania. Jak to działa? Tłumacz wykrywa brakujące części, przekłada je i uporządkowuje za pomocą wbudowanej sztucznej inteligencji.

Jak działa naprawianie częściowych dopasowań za pomocą sztucznej inteligencji
Oto przykład, w jaki sposób Tłumacz z niemieckiego na polski przekłada częściowe dopasowania zdań dzięki sztucznej inteligencji. Załóżmy, że chcesz przetłumaczyć z niemieckiego „Ich mag einen kalten Sommer” na język polski, a pamięć Translatora online zawiera tylko zdanie „Ich mag einen warmen Sommer”:

Język  niemiecki (źródłowy) Język polski (docelowy)
Do tłumaczenia Ich mag einen kalten Sommer ? Rozpocznij tłumaczenie
W pamięci Translatora Ich mag einen warmen Sommer Lubię ciepłe lato Znaleziono 75% dopasowanie
Różnice kalten zimne Tłumaczenie maszynowe
Wygenerowane dopasowanie Ich mag einen kalten Sommer Lubię zimne lato Sztuczna inteligencja tworzy nowe 90% dopasowanie*

Mimo że jest to wciąż wersja testowa, zapewnia poprawki do prostych zdań z dopasowaniem większym niż 80%. Wystarczy, by Pamięci Translatora zawierała podobne zdanie do tłumaczonego.

* Zdania wygenerowane maszynowo może zawierać błędy. Tylko tekst przetłumaczony przez człowieka można określić jako 100% dopasowanie.

Tłumacz też takie języki jak

 • Język angielski (en-GB i en-US)
 • Język asturyjsi
 • Język białoruski
 • Język bretoński
 • Język chiński
 • Język duński
 • Język esperanto
 • Język kataloński
 • Język francuski
 • Język galicyjski
 • Język grecki
 • Język hiszpański
 • Język japoński
 • Język portugalski
 • Język rumuński
 • Język rosyjski
 • Język słowacki
 • Język słoweński
 • Język szwedzki
 • Język tagalski
 • Język ukraiński
 • Język włoski

Opinie

Tłumaczenie

5,0 rating
5 marca 2020

Bardzo dobrze przetłumaczone. W 98 procentach jest ok.

Anonimowo

Brak tytułu

5,0 rating
28 lutego 2020

Dobre tłumaczenia

Anonimowo

Chyba najlepszy tłumacz

4,0 rating
2 lutego 2020

Faktycznie, chyba najlepszy tłumacz. Minusem jest to, że nie można tłumaczyć dłuższych tekstów.

Anonimowo
4.7
4,7 rating
4.7/5
Dodaj ocenę

Chcesz zwiększyć dzienne limity?

Wkrótce za niską miesięczną opłatą zwiększysz liczbę znaków i dokładność tłumaczenia. Aby uzyskać wczesny dostęp, dołącz do listy oczekujących, a dostaniesz 14 darmowych dni.


Klikając, wyrażasz zgodę na otrzymywanie aktualizacji na temat produktów i akceptujesz politykę prywatności.

Mówi o nas

Interia
Tłumacz online z niemieckiego na polski 1
góra