Patronat

PCWorld
Chip.pl
Magazyn Film&TV Kamera

Media o nas

Puls Biznesu
TVP3 Lublin
benchmark.pl
Interia

Aplikacja online do tłumaczenia,tworzenia i synchronizacji napisów ze słuchu

Bezpłatny edytor napisów online Subtiled.com to potężny i łatwy w użyciu program, który pomaga tłumaczom szybko i w prosty sposób tworzyć, jak i modyfikować napisy do wideo.

Dopasowanie napisów do warstwy audio filmu za pomocą wbudowanych funkcji jeszcze nigdy nie było takie łatwe.

Aby stworzyć napisy lub przetłumaczyć film, wstaw adres URL twojego pliku (YouTube, Vimeo, mp4, mov, wav, WebM, flv, ogg lub mp3) i kliknij „Rozpocznij”. Po zakończeniu możesz eksportować napisy do formatu SRT, VTT, TXT lub DFXP.

Jak wygląda tworzenie napisów

1

Załącz wideo

w jednym z akceptowanych formatów: YouTube, Vimeo, mp4, mov, wav, WebM, flv, ogg i mp3.

2

Wygeneruj lub spisz napisy

Możesz wygenerować automatyczne napisy lub bezpłatnie spisaći rozstawić napisy ręcznie.

3

Pobierz rozstawione napisy

w formacie SRT, VTT, TXT, DFXP i dodaj na YouTube lub do odtwarzacza Windows 10. Możesz też wybrać czcionkę i zamówić napisy połączone na stałe z wideo.

Poznaj funkcje edytora

przyśpieszasz i zwalniasz nagranie

Przyśpiesz lub pomiń fragmenty wideo bez napisów.

udostępniasz projekty

cofasz i powtarzasz zmiany

(skróty klawiszowe i przyciski)

szybko dzielisz i łączysz napisy

(skróty klawiszowe i przyciski)

Edytor napisów online

Program do tworzenia napisów do filmu ze standardem WCAG 2.1

Szukasz darmowego i łatwego w obsłudze edytora napisów do filmów oraz zależy Ci na prostym i bezbłędnym tworzeniu napisów do filmu? Tworzysz napisy na platformę YouTube?

Dobrze trafiłeś! Nasz program służy do tworzenia napisów do filmów na YouTube, ale nie tylko. Użyj stworzonego z myślą o Tobie rozbudowanego kreatora napisów online, aby swobodnie, łatwo, oraz przede wszystkim bezpłatnie tworzyć napisy do filmów online.

Nasz intuicyjny program do robienia napisów do filmów znacznie ułatwi pracę nad dokładnym tworzeniem i edycją napisów online, oraz znakomicie sprawdzi się w przypadku tłumaczenia napisów do filmów. Subtiled.com to idealny program do tłumaczenia filmów ze słuchu.

Ponadto, nasz program do tworzenia napisów do filmów online pozwala na precyzyjne synchronizowanie i dostosowywanie wprowadzonych napisów do ścieżki dźwiękowej danego filmu. Dzięki naszemu programowi do tworzenia napisów bez problemu dodasz, zmienisz, lub przetłumaczysz napisy do filmów za pomocą kilku prostych czynności!

Jak zacząć edycję napisów do filmów online

Jak dodać napisy do filmu online? Wprowadź usłyszany tekst i dopasuj napisy do danego fragmentu filmu lub za dodatkową opłatą wygeneruj automatycznie napisy.

Po ukończeniu procesu tworzenia napisów do filmu pobierz gotowe napisy w jednym z dostępnych formatów (SRT, VTT, TXT lub DFXP) lub za dodatkową opłatą pobierz napisy połączone na stałe z wideo z wybraną czcionką i kolorem.

Wbudowany kreator napisów online posiadający przystępny interfejs przeprowadzi Cię przez wszystkie wymagane kroki w procesie tworzenia napisów do filmu.

Cały przebieg tworzenia napisów do filmu zaczyna się od sporządzenia skryptu danego filmu, zaraz po tym napisy powinny zostać odpowiednio poukładane i dopasowane do danej części filmu. Tworzenie napisów w programie do dodawania napisów do filmu jest możliwe do wykonania dzięki użyciu tylko dwóch klawiszy — strzałek w górę i w dół w momencie zaczynania i kończenia wypowiedzi danej osoby w filmie.

Poznaj możliwości aplikacji

Automatyczne napisy dokładne nawet w 95%

Automatyczne napisy otrzymujesz z nazwami własnymi i interpunkcją w większości przypadków. Dodatkowo podzielone są na zdania (2 linijki, maks. 43 znaki), które można poprawić w edytorze.

Załącz pliki zdalne i lokalne

w formatach audio i video takie jak YouTube, Google Dysk, Facebook, Vimeo, Twitter, eSesja .pl, mp4, mov, WebM, ogg, mp3, wav.

Rozpoznaj 29 języków

Tłumaczysz automatycznie

na 31 języków

  • Język polski
  • język angielski
  • język niemiecki
  • język francuski

Edytuj i ostyluj napisy

Dla stworzonych napisów wybierzesz czcionkę, kolor, rozmiar i położenie.

Pobierasz z łatwością

Pobierz napisy w formacie SRT, DFXP, VTT, ASS, TXT, DOCX (Microsoft Word) lub za dodatkową opłatą wgraj je na stałe do filmu.

Bezpieczeństwo danych piorytetem

Wszystkie przesłane projekty są poufne. Więcej o RODO i zabezpieczeniach tutaj.

Szyfrowanie SSL

Zgodność z RODO

Serwery w Europie

API i integracja

W łatwy sposób zintegruj naszą aplikację z pomocą Zapiera lub API.

Cały czas słuchamy potrzeb naszych klientów i udoskonalamy naszą aplikację. Zobacz, co nowego ostatnio dodaliśmy TUTAJ.

Potrzebujesz profesjonalne napisy?

Świetnie trafiłeś. Oferujemy także płatne usługi:

  • tworzenia, jak i tłumaczenia napisów do filmów,
  • podkładania głosu pod filmy (lektor, dubbing),
  • przygotowywania transkrypcji treści audio i wideo,
  • tworzenia wielojęzycznych nagrań do infolinii.


Czytaj więcej
Tłumaczenia online - Krystyna

Cześć! Jestem Sebastian.
W czym mogę Ci pomóc?
Sebastian — Account Manager

Opinie klientów

Dowiedz się, co sądzą o Subtiled.com nasi klienci.

„Korzystaliśmy wcześniej z 30 minut próbnego konta, a szybkość i prostota tworzenia napisów bardzo pozytywnie nas zaskoczyła i przyspieszyła pracę! Po okresie próbnym wiemy, że na pewno chcemy korzystać dalej z Państwa narzędzia.”

Pracownik ZUS

„Używam Waszej aplikacji do przygotowania napisów dla każdego filmu naszej inicjatywy. Dziękuję za tak proste i prawie bezbłędne narzędzie(...)”

Łukasz | Niewidomy płakał jak audytował

„W dniu wczorajszym wypróbowałem Państwa aplikację online do tworzenia napisów do filmów. [...] wypróbowanie Państwa narzędzia było prawdziwą przyjemnością. Jest do tego stopnia intuicyjne, że można z nim spokojnie pracować według zasady, że instrukcję obsługi czyta się w ostateczności. Interfejs jest przyjemny w obsłudze i nowoczesny, bardzo podoba mi się możliwość tłumaczenia zarówno z plików lokalnych, jak i online, a i opcje dla wersji premium przedstawiają się niezwykle ciekawie [...]”.

Krzyztof | Tłumacz techniczny

Aplikacja online do tworzenia napisów

Rated 5 out of 5
30 listopada 2020

W dniu wczorajszym wypróbowałem Państwa aplikację online do tworzenia napisów do filmów. Co prawda obecnie filmy tłumaczę już tylko rekreacyjnie (np. dla znajomych na YouTube), a nie zarobkowo, natomiast z zawodu jestem tłumaczem technicznym w branży śmigłowcowej (czyli zupełnie inny kierunek), ale nadal interesuje mnie ta tematyka i wypróbowanie Państwa narzędzia było prawdziwą przyjemnością. Jest do tego stopnia intuicyjne, że można z nim spokojnie pracować według zasady, że instrukcję obsługi czyta się w ostateczności. Interfejs jest przyjemny w obsłudze i nowoczesny, bardzo podoba mi się możliwość tłumaczenia zarówno z plików lokalnych, jak i online, a i opcje dla wersji premium przedstawiają się niezwykle ciekawie i być może je również kiedyś wypróbuję. Dziękuję za udostępnienie tej przydatnej aplikacji, z której na pewno jeszcze skorzystam!

Krzysztof

To jest SUPER narzędzie! Jestem zachwycona

Rated 5 out of 5
10 października 2020

Gratuluję doskonałego narzędzia do tworzenia napisów

Anna
5,0
Rated 5 out of 5
5/5
Dodaj ocenę

24 tys.

użytkowników

55 tys.

projektów

25 lat

doświadczenia

4,8 gwiazdek

na Google Mapy

Czytaj opinie →

Zaufali nam

Zakład
 Ubezpieczeń Społecznych
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Urząd miasta Lublin
Urząd
miasta Lublin
Muzeum Narodowe w Warszawie
Muzeum Narodowe w Warszawie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Czy wiesz, że tłumaczymy?

Poza tworzeniem napisów oferujemy także tłumaczenia pisemne. Specjalizujemy się w przekładach naukowych, książek, jak i tłumaczeniach technicznych (instrukcji obsługi, dokumentacji, sprzętu, instrukcji technicznych).Czytaj więcej
Tłumaczenia online - Krystyna

Cześć! Jestem Sebastian.
W czym mogę Ci pomóc?
Sebastian — Account Manager

szczyt