Automatyczne napisy do filmów generowane przez sztuczną inteligencję? Tak, to możliwe. Do automatycznej generacji napisów używane są najnowsze algorytmy, służące do rozpoznawania mowy. Automatyczne napisy są rozstawione w czasie i w 90% odzwierciedlają mówioną treść. Wygenerowane automatycznie napisy stanowią dobrą podstawę do stworzenia profesjonalnych napisów do filmu. Stworzone w ten innowacyjny sposób napisy pozwalają w łatwy i przyjemny sposób na dodanie napisów do filmu.

Automatycznie wygenerowane napisyZamów pakiet kilku godzin

Lepsze stawki w pakiecie! Specjalna oferta dla firm, instytucji państwowych i osób prywatnych na automatyczne napisy.

Zobacz ofertę

Mówi o nas

Interia

Automatyczne generowanie napisów i dlaczego nie warto tworzyć napisów samemu?

 • oszczędność czasu,
 • wysoka dokładność,
 • obsługa zarówno plików wideo, jak i audio.

Dlaczego warto dodawać napisy do filmów i wideo?

Możliwość oglądania wideo bez dźwięku

Wiele osób oglądając filmiki na Facebooku lub innych portalach społecznościowych wyłącza dźwięk. Napisy do filmów pozwalają na oglądanie filmów i słuchanie w tym samym czasie muzyki czy usypianie dziecka. Nie przeszkadza się innym jadąc w autobusie, czy będąc w innych miejscach publicznych.

Możliwość oglądania filmów przez osoby mające problemy ze słuchem

Napisy do filmików umożliwiają osobom niesłyszącym oglądanie filmów i materiałów wideo, które wcześniej były dla nich niedostępne. Dzięki temu, nasze filmiki trafiają do większej ilości odbiorców.

Posiadanie napisów do filmów poprawia pozycjonowanie strony

Wiele firm dodaje napisy do wideo, aby poprawić pozycję ich strony w wyszukiwarce. YouTube i Google przeszukuje filmiki, i znajduje słowa kluczowe w napisach do filmu i dzięki temu, twoja strona znajduje się wyżej w wyszukiwarce.

Napisy wideo zwiększają zasięg filmików

Według Instapage filmiki z napisami mają o 16% więcej odbiorców niż te bez napisów. Filmiki z napisami mają więcej udostępnień i większą ilość pozytywnych reakcji.

Automatyczne tworzenie napisów do filmów – jak to zrobić?

Aplikacja Subtiled (subtiled.com), używając najnowszych algorytmów, pozwala nam generować automatyczne napisy do filmów. Automatycznie wygenerowane napisy są rozstawione w czasie z dokładnością do 90 proc.

 1. Aby wygenerować automatyczne napisy:
 2. Wejdź na stronę: subtiled.com.
 3. Wybierz rodzaj pliku (lokalny czy zdalny). Jeśli jest to plik zdalny, załącz link do wideo zdalnego. Aby rozpocząć edycję wystarczy załączyć plik lokalny wideo znajdujący się na komputerze, bądź plik zdalny w postaci linku do filmiku. Klikając ROZPOCZNIJ przechodzimy do pracy nad napisami.

Automatyczne generowanie napisów do filmów krok po kroku 14

 1. Kliknij Rozpocznij, aby przejść do pracy nad napisami.
 2. Kliknij Automatyczne napisy – czytaj więcej.
 3. Podaj email i zapłać.

Automatyczne generowanie napisów do filmów krok po kroku 15 Automatyczne generowanie napisów do filmów krok po kroku 16

 1. Poczekaj chwilkę na gotowe napisy.
 2. Popraw napisy, by nie zawierały błędów. Szczegółowa instrukcja, jak to zrobić, jest poniżej.

Prosty program do edycji automatycznych napisów do wideo

Gdy mamy już automatycznie wygenerowane napisy, zaczynamy ich edycję. Subtiled.com jest aplikacją pozwalają na edycje automatycznie wygenerowanymi napisami wideo.

Automatyczne generowanie napisów do filmów krok po kroku 17

Wielokrotnie sekwencje, w automatycznie wygenerowanych napisach, są zbyt długie, a czas ich trwania jest zbyt krótki. Należy wtedy, klikając na menu danego napisu po lewej, dodać dodatkowe pola i podzielić sekwencje na mniejsze. Pamiętaj, aby zwracać przy tym uwagę na pojawiające się komunikaty.

Automatyczne generowanie napisów do filmów krok po kroku 18

Aby poprawić rozstawienie automatycznie wygenerowanych napisów, należy przycisnąć odpowiednio strzałkę w dół i w górę.

Automatyczne generowanie napisów do filmów krok po kroku 19

Gdy napisy są już w pełni gotowe, wystarczy je pobrać i odtworzyć z wideo na Windows 10 lub dodać napisy do naszego filmu na YouTube.

Jeśli chcemy połączyć napisy z wideo, należy wybrać czcionkę i kolor napisów oraz tło, jak i miejsce umieszczenia i zamówić usługę.

Autor: Karolina Petruk