Stworzenia napisów do wideo w języku angielskim po polsku może być tanie. Normalnie koszt profesjonalnych napisów wacha się od 14 do 49 zł netto. Możemy jednak go obniżyć do nawet 2 zł za minutę. Wystarczy zrobić je we własnym zakresie z pomocą narzędzi, które przyśpieszają pracę nawet 6-krotnie.

Jak stworzyć tanio napisy do wideo

  1. Stwórz napisy w języku angielskim w naszym darmowym edytorze. Dla 1 godz. wideo to około 6-9 godzin pracy. Aby zrobić to w 1,5-3 godz. wygeneruj automatyczne napisy w języku angielskim i popraw je. Pakiet minut możesz zamówić tutaj (bez limitu wideo i terminu wykorzystania).
    Nie jesteś pewien, czy warto? Przetestuj generator za darmo. Aby dostać od nas pakiet 30 minut za darmo, kliknij tutaj.
  2. Pobierz gotowe napisy z edytora w formacie SRT.
  3. Zamów tłumaczenie maszynowe napisów tutaj. Koszt 1 600 znaków bez timecodów to 0,81 zł netto, a minimalny koszt zamówienia to 80,49 zł netto (+ VAT) (informacja na dzień 12.03.2021 r.). Nie jesteś pewien, czy warto? Możesz przetestować jakość tłumacza maszynowego na samym tekście tutaj.
  4. Gotowe tłumaczenie wgraj do stworzonego wcześniej projektu. Możesz to zrobić, klikając ikonę ustawień, wybierając w menu Dodaj napisy, a następnie przesłać napisy w formacie srt.
  5. Sprawdź poprawność tłumaczenia.
  6. Pobierz gotowe napisy SRT. Możesz też wgrać napisy do wideo na stałe (instrukcja).

Jeśli to rozwiązanie pomogło Ci szybciej pracować, podziel się linkiem do artykułu ze swoimi znajomymi. Dlaczego? Im więcej osób skorzysta z poradnika, tym szybciej zaimplementujemy możliwość tłumaczenia maszynowego bezpośrednio do naszego edytora. Wtedy proces będzie o wiele szybszy i tańszy.

Skomplikowane?

Jeśli brzmi to skomplikowanie, skorzystaj z naszych korektorów i tłumaczy przy spisywaniu napisów i tłumaczeniu. Wyślij tutaj zapytanie. Przygotujemy dla Ciebie wycenę.