Praca jako Specjalista ds. sprzedażyPracownik biurowy – Biuro Tłumaczeń Lublin

Cześć!

Dołącz do nas stacjonarnie w naszym biurze w Lublinie, przy ul. Świętochowskiego. W naszym biurze tłumaczeń Euro Alphabet otworzyliśmy nową rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży. Jeśli jesteś odpowiedzialny, lubisz wyzwania zawodowe a komunikacja z klientem sprawia Ci radość ta praca jest dla Ciebie.

O Euro Alphabet

Nasza firma powstała w 1997 roku i zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług w dziedzinie napisów (własna aplikacja internetowa do generowania automatycznych napisów) i tłumaczeń z wielu języków świata, m.in. z angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego czy francuskiego. Jest to rodzinny biznes a naszymi klientami były między innymi takie firmy jak Comarch, Noble Concierge, Lubelskie Smakuj Życie. Realizujemy tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne dla firm, instytucji państwowych oraz klientów indywidualnych, m.in. z branży prawniczej, marketingowej, technologicznej i medycznej.

Praca dla project manger

Dołączenie do nas oznacza

project manger 8

1. Dobre wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

wynagrodzenie 3220,80 zł brutto / miesiąc na umowie zlecenie/B2B + prowizja oraz premia roczna i 14 dni płatnego urlopu w roku

Jeśli nie jesteś studentem, przy umowie zlecenie to dla nas koszt po podatkach i składkach około 3900 zł.

Ile dostaniesz minimalnie na rękę?
Sprawdź w kalkulatorze, wybierając umowa B2B (własna działalność) lub umowa zlecenie:

2. 100 zł miesięcznie na karnet sportowy

Wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Pokryjemy twoje koszty związane ze sportem.

3. Wygodne stanowisko pracy

  • pracę stacjonarną w biurze lubelskim w ergonomicznych warunkach (regulowane biurko, wygodny fotel, laptop z dodatkowym monitorem)
  • bardzo dobrze wyposażony pokój socjalny
  • stałe godziny pracy 8.00-16.00
  • stabilne zatrudnienie - poszukujemy osoby do stałej współpracy
  • project manger 9

    4. Praca z ambitnym zespołem w przyjemnej rodzinnej atmosferze

    • przyjazdy proces wprowadzenia do pracy i dedykowany opiekun, który odpowie na każde pytanie
    • nowoczesne narzędzia pracy (własny system do obsługi zleceń, intuicyjna skrzynka mail i narzędzie CAT)
    • wsparcie doświadczonych kolegów, firmowa baza wiedzy wspomagająca pracę

    Twoje obowiązki będą obejmować

    PRACA | Asystent ds. zdobywania klienta, Pracownik biurowy - Biuro Tłumaczeń Lublin 1

    aktywna sprzedaż usług biura

    takich jak: tłumaczenia tekstów, tworzenie napisów do plików filmowych i audio również w językach obcych, aplikacja internetowa do generowania automatycznych napisów

    project manger 11

    nawiązywanie relacji i poszukiwanie nowych klientów

    telefonicznie oraz mass i zwykły mailing, Facebook i Google Ads (tekst, wideo), budowanie i obsługa lejka sprzedażowego

    project manger 12

    prowadzenie content marketingu

    pisanie treści na stronę w systemie WordPress, nagrywanie filmików na YouTube - obraz ekranu, ewentualnie dźwięk

    Wymagamy

    • aktywnej postawy w kontakcie z klientem (inicjowanie kontaktu i utrzymanie stałej relacji w celu zdobywania nowych zleceń)
    • samodzielności w zakresie budowania bazy klientów i określania źródeł ich pozyskiwania
    • biegłej obsługi komputera, Internetu, poczty
    • praktycznej znajomości Microsoft Word
    • dobrej organizacji własnej pracy, umiejętności planowania i rozwiązywania problemów
    • komunikatywności (bezbłędnej komunikacji mailowej i telefonicznej)
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz umiejętność biegłej obsługi mediów społecznościowych - Linkedin, Facebook, znajomość narzędzi do sprzedaży i massmailingu

    Dołacz do nas!

    Dołącz do nas w tworzeniu ciekawych projektów cechujących się wysokością jakością tłumaczeń i sprawną obsługą. Prosimy o wysłanie CV w języku polskim za pomocą formularza.

    szczyt